پایگاه بسیج دانشجویی شهید ضیایی

-« دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز قوچان »-

پایگاه بسیج دانشجویی شهید ضیایی

-« دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز قوچان »-

پایگاه بسیج دانشجویی شهید ضیایی
پیام های کوتاه
نویسندگان

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۳ ثبت شده است

ویژه نامه تعالی بمناسبت هفته دفاع مقدس منتشر شد

خزانه اسرار | دوشنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۲۸ ب.ظ

ویژه نامه تعالی

جهت دریافت نسخه با کیفیت روی لینک زیر کلیک نمایید

دریافت

  • خزانه اسرار

پیام تبریک فرمانده سپاه خطاب به مردم غزه

خزانه اسرار | شنبه, ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۳۵ ق.ظ

این پیروزی عظیم بر شما مبارک باد

به فرموده امام‌مان باید توان دفاعی کرانه باختری توسعه یابد

بدانید تا آزادی کامل در کنارتان خواهیم ماند

به گزارش گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو» به نقل از روابط عمومی کل سپاه پاسداران، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در پی پیروزی مقاومت فلسطین برابر ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ 51 روزه، پیامی خطاب به مردم غزه و فرماندهان مقاومت صادر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

... وَإِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنکَبُوتِ

مردم مظلوم غزه و فرماندهان شجاع جبهه مقاومت فلسطین!

سرانجام با مقاومت مظلومانه شما و استعانت حق تعالی، لانه‌ی عنکبوت در هم شکست. این پیروزی عظیم بر شما مبارک باد، یک افتخار بزرگ و ماندگار در تاریخ اسلام و مبارزات حق طلبانه مسلمانان که تا ابد باقی خواهد ماند.

ما در این مبارزه سخت و جانکاه، تنهایی شما را می‌دیدیم و هر آن شوق داشتیم در کنارتان با دشمنان دیرینه اسلام بجنگیم و آرزو داریم این آرمان محقق شود.

بدون تردید این مقاومت 51 روزه شما، نقطه‌ی آغازی برای فروپاشی رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی خواهد بود و می‌بایست برای این آینده‌ی روشن و نزدیک، آمادگی‌های همه جانبه را دوچندان ساخت.

امروز انقلاب شکوهمند اسلامی ما با روند شتابان خود، توجه مسلمانان عالم و آزادیخواهان جهان را به خود جلب کرد و این مقاومت و پیروزی شما عمق استراتژیک انقلاب اسلامی را در جغرافیایی گسترده‌تر افزایش داد با وجود آنکه همه تلاش دشمنان در سال‌های اخیر بر این متمرکز بود که مسلمانان انقلابی را در منطقه با هم درگیر سازد تا از شما غافل شود اما با لطف الهی و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای عزیز، این توطئه‌ی راهبردی دشمن کشف و با اعلام هوشمندانه آن جبهه انقلاب اسلامی توانست با موفقیت از آن عبور کند و فلسطین همچنان به فرموده امام خمینی کبیر (ره) پاره تن اسلام باقی بماند.

بدانید ما تا آخر، از ایمان و آرمان شما، از عزت و استقلال شما و تا آزادی کامل همه سرزمین‌تان و با حاکمیت شما بر همه فلسطین اشغالی در کنارتان خواهیم بود و از این آرمان‌های مقدس دفاع خواهیم کرد.

باید در این راه سخت و طولانی به سازماندهی نیروها استحکام بخشید، زیرساخت‌ها و توان دفاعی را هر چه بیشتر و به فرموده امام‌مان در کرانه باختری هم توسعه داد و بر حجم، برد و دقت موشک‌های خود بیفزاییم و با تکیه بر قدرت لایزال الهی و تقویت معنویت در همه ابعاد، همچنان بر هدف‌ها و آرمان‌های بلند خود پافشاری کنید تا همه جهانیان بیش از پیش به حقانیت قرآن و آیات نورانی آن ایمان آورده و با همه وجود باور کنند که اگر جامعه‌ای به این دستور الهی «واعدو لهم من استعطم من قوه» عمل نمود و فشارهای دشمنان و سختی‌های مقاومت در راه خدا را تحمل کرد آن وقت وعده الهی بدون تردید محقق خواهد شد که: «ان تنصرالله ینصرکم و...».

امروز همه انقلابیون می‌دانند که باید بیش از گذشته قدرشناس مردم صبور و با ایمان غزه و همه فلسطینیان مقاوم و انقلابی باشند و بازسازی مناطق و خانه‌های آسیب‌دیده و رفاه اجتماعی مردم عزیز غزه در راس امور و پشتیبانی‌ها قرار دارد.

مطمئن باشید مردم انقلابی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانند گذشته و بیش از آن، در همه زمینه‌های دفاعی و اجتماعی، شما را یاری خواهند کرد.

ما تا آخر در کنار شما ایستاده‌ایم، علم جهاد در راه خدا را همچنان برافراشته نگاه دارید که عزت شما و همه مسلمانان در گرو این جهاد مقدس است و بدانید محو رژیم پوشالی و خونخوار صهیونیستی به یاری خداوند متعال بالاترین دستاورد پیمایش در این راه الهی است و پیروزی نهایی هم چندان دور نخواهد بود.

 

وما النصر إلا من عند الله العزیز الحکیم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  • خزانه اسرار

بیانیه 1

خزانه اسرار | چهارشنبه, ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۲۹ ق.ظ

اســـرایــیـــل

جـرثومه عصیان و خونریزی

بسیج دانشجویی شهید ضیایی

بیانیه پایگاه بسیج دانشجویی شهید ضیایی

به مناسبت قتل و عام ظالمانه مردم مظلوم غزه

لتجدنَّ اشد الناس عداوه للذین آمنوا الیهود و الذین اشرکوا ...

به طور مسلم، دشمن ترین مردم نسبت به مومنان را یـهـود و مشرکان نخواهی یافت.

این آیه به طور قطع موضوع عداوت یهـود را درطول تاریـخ به ما نشان داده، هم اکنون نیز اگر همه مسلمـانان جهان

با یکدیگر متحد شوند و اگر فرموده رهبـر کبیر انقلاب را سرلوحه خویش قرار دهند، اسـرائیل را اتحاد مسلمـانان ویـران خواهد کرد. دانشجـویان و اسـاتید محتـرم دانشگاه ها به حول و قوه الهی پای این کلام مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) محکم و استوار ایستاده اندکه فرمودند: هرکشوری که با رژیم منحوس اسرائیل به مبارزه و مخالفت بپردازد ما از آن کشور به طور قطع حمایت خواهیم کرد و از این کمک ها هیچ ابائی نداریم.

ما دانشجویان و بسیجیان پایگاه بسیج دانشجویی شهید ضیایی نیز حمایت کامل خود را از حزب الله و گروه های مقاومت فلسطینی اعلام و آمادگی خویش را برای مقابله با هرگونه تهدید این مولود نامشروع استعمار در منطقه خاورمیانه اعلام می داریم.

به امید نابودی و ریشه کن شدن این رژیم غاصب

ان شاءالله

شورای پایگاه بسیج دانشجویی شهیدضیایی

*****

  • خزانه اسرار